KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12642138
nr 1264 2138
Arthur Wesley Cottrell, 1800-tal, landskap med kor, Signerad. Olja på duk, 29x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:57:38
600 kr
700 kr